fbpx

Zamówienia

 1. Zamówienia mogą obejmować wszystkie produkty dostępne w bieżącej ofercie sklepu mekashoes.com Dokonywanie zakupów za pośrednictwem sklepu internetowego NORD wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.
 2. Podstawą realizacji zamówienia jest kompletne i poprawne wypełnienie formularza zamówienia. W przypadku niekompletności złożonego zamówienia, sprzedawca podejmie próbę kontaktu ze składającym zamówienie. Jeśli kontakt z Kupującym nie będzie możliwy, lub Kupujący nie uzupełni brakujących danych, Sprzedawca będzie uprawniony do anulowania zamówienia.
 3. Zamówienie dokonywane jest przez wybór właściwego produktu, wybór ilości egzemplarzy i kliknięciu przycisku „kupuję”. Po potwierdzeniu zamówienia Klient przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia.
 4. Zamówienie jest uznane za wiążące od momentu doręczenia Kupującemu przez NORD drogą elektroniczną lub faksem potwierdzenia przyjęcia zamówienia ze wszystkimi jego szczegółami.
 5. Zamówienia są rozliczane w PLN. Jakiekolwiek zwroty będą dokonywane w tej samej walucie. Istnieje możliwość zapłaty w USD lub EUR (należność będzie przeliczana wg średniego kursu NBP w dniu wystawienia faktury lub paragonu).

Termin realizacji zamówienia

 1. Zamówienia będą realizowane w terminie nie dłuższym niż 3 tygodnie od momentu potwierdzenia przyjęcia zamówienia przesyłanego przez NORD drogą elektroniczną lub faksem. NORD potwierdzi konsumentowi na trwałym nośniku zawarcie umowy najpóźniej w chwili dostarczenia zamówienia.

Formy płatności

 1. Przelewem na konto:
 2. Po otrzymaniu od NORD potwierdzenia przyjęcia zamówienia należy dokonać przelewu pieniędzy na wskazane konto (podając tytuł zapłaty w postaci: zapłata za zamówienie numer…). Zamówienie zostanie zrealizowane po otrzymaniu bankowego potwierdzenia o wpływie należności na konto.
 3. Za pobraniem: Kupujący będzie uiszczał cenę zakupu kurierowi przy odbiorze obuwia. Do ceny zakupu przy tej formie płatności będzie doliczana kwota 15 zł za pobranie pieniędzy przez firmę kurierską.
 4. Na życzenie Klienta wystawiana jest Faktura VAT. W innym przypadku do przesyłki dołączany jest paragon fiskalny.

Dostawa

 1. Zamówione towary będą dostarczane firmą kurierską. Klient poinformowany będzie o wszystkich dostępnych metodach dostawy. W obecności kuriera należy sprawdzić zawartość i stan przesyłki, aby stwierdzić czy nie nastąpiło uszkodzenie w trakcie trwania usługi kurierskiej. Jeżeli zostanie stwierdzone uszkodzenie przesyłki, należy w obecności kuriera sporządzić protokół uszkodzenia i niezwłocznie skontaktować się ze NORD, w celu umożliwienia wyjaśnienia okoliczności uszkodzenia przesyłki i podmiotu odpowiedzialnego.
 2. Koszty przesyłki pokrywane są przez NORD na terenie Polski. W przypadku pozostałych krajów o wysokości kosztów wysyłki Klient będzie informowany indywidualnie przed realizacją zamówienia.
Add to cart